""سال جهش تولید""

عناوین مهم

پیوندها

منتخب


نقشه گوگل

خبر خوان

اخبار

نظرسنجی
نظر شما در ارتباط با آموزش مجازی چیست؟

بسیار خوب است به این شکل ادامه پیدا کند
با ایجاد تغییرات امکان استفاده بهتر وجود خواهد داشت
آموزش های حضوری بهتر است


جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1482252
 بازدید امروز : 92
 کل بازدید : 12992855
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/8437
 • تحصیلات دانشگاه برای حضور در بازار کار کافی نیست/ مهارت آموزی باید فراگیر شود
  رئیس سازمان فنی حرفه ای کشور با بیان اینکه جهت گیری کلان کشور معطوف به آموزش عالی بوده است، گفت: برای حضور در بازار کار نیازمند مهارت فنی هستیم و تنها مدرک دانشگاهی کافی نخواهد بود.

 • برگزاری وبینار آموزشی بانکهای خازنی نسل جدید (میکروخازنی)
  برگزاری وبینار آموزشی بانکهای خازنی نسل جدید (میکروخازنی)

 • نخستین جشنواره کشوری " تولید فیلم های کوتاه مهارت‌آموزی " با مشارکت شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با محوریت مربیان مراکز و آموزشگاههای آزاد استان ها
  به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، با عنایت به رویکردهای جدید این مرکز در نظر دارد با مشارکت شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران "جشنواره تولید فیلم های کوتاه مهارت‌آموزی" را با محوریت مربیان اجرا نماید.

 • هفته ملی مهارت گرامی باد .
  امروز کشور در دوران بسیار سرنوشت سازی بسر می برد و بی گمان پویایی و اعتلای اشتغال و داشتن جامعه ای توام با مهارت کار و کارآفرینی در آینده در گرو توسعه و بسط آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی است.

آغاز ثبت نام آنلاین نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت
دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور از آغاز ثبت نام آنلاین نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت از 22 تیرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مهدی دارائی، مدیردفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت سازمان گفت: نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در سال جاری در35 رشته مهارتی و با در نظر گرفتن شرایط شیوع ویروس کرونا، به صورت غیرمتمرکز و غیر هم زمان، استانی و منوط به تصمیم ستاد استانی مبارزه با کرونا برگزار می شود.
 ٠٧:٢٥ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای:
برگزاری وبینار آموزشی بانکهای خازنی نسل جدید (میکروخازنی)
برگزاری وبینار آموزشی بانکهای خازنی نسل جدید (میکروخازنی)
 ٠٨:٢١ - يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

گزارش تصویری نشست رییس و معاونین مرکز تربیت مربی وپژوهش های فنی و حرفه ای با روسای گروه های آموزشی مرکز در خصوص ارائه عملکرد سه ماهه اول سال 99
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه هجدهم تیر ماه سال1399، با حضور رضا باجولوند رییس مرکز به همراه معاونین اداری و پشتیبانی و پژوهش مرکز تربیت مربی، گزارش عملکرد سه ماهه اول سال 99 توسط روسای گروه های آموزشی، پژوهشی و امور اداری و مالی مرکز ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 ١١:٤٩ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی " تکنولوژی های نوین در صنعت " با همکاری شرکت نیک مهر نماینده رسمی بکهوف آلمان و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز یکشنبه 22 تیر ماه 1399 ، گروه آموزشی الکترونیک ، کنترل و انرژی های تجدید پذیر مرکز تربیت مربی با همکاری شرکت نیک مهر ، نماینده رسمی بکهوف آلمان اقدام به برگزاری وبینار آموزشی" تکنولوژی های نوین در صنعت " برگزارمی گردد.
 ٠٨:٤٢ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

هفته ملی مهارت گرامی باد .
امروز کشور در دوران بسیار سرنوشت سازی بسر می برد و بی گمان پویایی و اعتلای اشتغال و داشتن جامعه ای توام با مهارت کار و کارآفرینی در آینده در گرو توسعه و بسط آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی است.
 ٠٧:٤٨ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

حضور ریاست مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای در پنجاه و نهمین جلسه هیات نظارت مرکزی بصورت وبینار در سالن اجتماعات مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز سه شنبه هفدهم تیر ماه سال 1399 ، رییس مرکز تربیت مربی در جلسه هیات نظارت مرکزی سازمان به صورت وبینار شرکت نمودند.
 ٠٨:٤١ - چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

با حضور معاون وزیر کار؛ پنجاه و نهمین جلسه هیات نظارت مرکزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود
پنجاه و نهمین جلسه هیات نظارت مرکزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با حضور علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان و اعضای هیات مذکور (در دو بخش دولتی و خصوصی)درحال برگزاری است.
 ٠٨:٢٩ - چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اطلاعیه ها

تازه های فنی و حرفه ای
نخستین جشنواره فیلم کوتاه مهارتی


تازه های فنی و حرفه ای


سال نگار 1398

ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

اوقات شرعی

تصویر هفته

 

© tvto-itc.ir. All rights reserved.