""سال جهش تولید""

عناوین مهم

تازه های فنی و حرفه ای
جشنواره مربی پژوهنده


تازه های فنی و حرفه ای


سال نگار 1398

ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

خبر خوان

اخبار
اخبار > همکاری شرکت فستو با مرکز تربیت مربی جهت برگزاری دوره تکنسین آکواترونیک و مدیریت منابع آب


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون پژوهش و برنامه ریزی مرکز تربیت مربی در شرکت فستوصورت پذیرفت:

همکاری شرکت فستو با مرکز تربیت مربی جهت برگزاری دوره تکنسین آکواترونیک و مدیریت منابع آب

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، روز چهارشنبه  هجدهم دیماه 1398، عباس کریمی معاون پژوهش و برنامه ریزی به همراه داود حبیب زاده رییس گروه آموزشی الکترونیک، کنترل و انرژی های تجدید پذیر با حضور در شرکت فستو به بحث و گفتگو با ذهیدی مدیر عامل و  گودرزی مسئول آموزش این شرکت پرداختند.

 در این دیدار ضمن اشاره به همکاری های قبلی و طرح موفق تربیت تکنسین مکاترونیک ، در خصوص همکاری های جدید در زمینه مسابقات ملی مهارت ، تجربه اندوزی در صنعت ، انقلاب صنعتی چهارم و راه اندازی دوره تکنسین آکواترونیک و مدیریت منابع آب  بحث و بررسی صورت پذیرفت .  

همچنین در این دیدار عباس کریمی با تاکید بر لزوم اجرای دوره های جدید و به روز در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای بخصوص دوره هایی که مورد نیاز جامعه و صنعت است از راه اندازی دوره تکنسین آکواترونیک استقبال کرد .

لازم به ذکر است از سال گذشته شرکت فستو با همکاری مرکز تربیت مربی اقدام به برگزاری دوره تکنسین مکاترونیک به مدت 320 ساعت نموده است . شرکت کنندگان در این دوره از کارشناسان و تکنسین های صنایع مختلف و همچنین مربیان منتخب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشند. همچنین استاندارد شایستگی دوره تکنسین آکواترونیک و مدیریت منابع آب از آموزش های مهارتی کشور آلمان اقتباس و بومی سازی شده است،که انتظار آن می رود این دوره بتواند تاثیر به سزایی در ارتقاء دانش و مهارت شرکت کنندگان داشته باشد.

در این دیدار عباس کریمی در جمع دانش آموختگان دوره سوم تکنسین مکاترونیک حضور یافت  و ضمن صحبت با آنان بر لزوم آموزش مهارت های نرم مانند کارآفرینی در کنار آموزش های مهارتی تاکید نمود.

 در پایان گواهینامه پایان دوره به شرکت کنندگانی که در آزمون پروژه محور دوره موفق شده بودند اعطا گردید.

 ١١:١٤ - شنبه ٢١ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٢٥٥    /    تعداد نمایش : ١٦٨
پیوندها

جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1391229
 بازدید امروز : 1174
 کل بازدید : 13227026
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0/4613
© tvto-itc.ir . All rights reserved.