عناوین مهم

مرتبط


ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4964455
 بازدید امروز : 5566
 کل بازدید : 12556052
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/4219

خبر خوان

اخبار
اخبار > برگزاری جلسه توجیهی اجرای آموزش های تلفیقی در مرکز تربیت مربی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه توجیهی اجرای آموزش های تلفیقی در مرکز تربیت مربی

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای ، اولین جلسه از سری جلسات شورای آموزش و پژوهش مرکز روز شنبه مورخ بیست و چهارم فروردین ماه جاری با حضور رئیس ، معاونین و مسئولین گروه های آموزشی مرکز تربیت مربی در سالن کنفرانس ریاست برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ابوطالب جلالی رئیس مرکز تربیت مربی ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه ، به تشریح سیاست های مرکز در سال 98 پرداخت و بیا ن نمود : گسترش آموزش های تلفیقی ، مجازی سازی و تولید محتوای آموزشی از اهم برنامه های مرکز می باشد که مسئولین می بایست به آن توجه جدی داشته باشند .

در ادامه کریم دلاویز معاون آموزش مرکز ، ضمن تشریح فعالیت های آموزشی مرکز و ارائه توضیحات لازم درباره آموزش های تلفیقی سال 97 که با همکاری صنایع و دانشگاه ها در مرکز تربیت مربی اجراشده بود اعلام کرد : این معاونت با تمام امکانات ، آماده گسترش آموزش های تلفیقی و ارتباط با صنعت و دانشگاه است و بستر سازی و هماهنگی های لازم نیز در حال انجام و پیگیری است .

همچنین در ادامه سید محسن سید مراد به تشریح فلوچارت تهیه شده بمنظور یکسان سازی فرآیند گسترش آموزش های تلفیقی پرداخت و به نقش کارگروه توسعه آموزش ( انجمن های علمی مهارتی مربیان ) بعنوان ابزاری برای کمک به تصمیم گیری و برنامه های ریزی های آموزشی مسئولین اشاره نمود.

پس از تشریح برنامه های آموزشی مرکز در سال 98 ، مسئولین گروه های آموزشی مرکز دیدگاه های خود را بیان نموده که مطالب ارایه شده پس از تائید توسط رئیس مرکز جهت ابلاغ و بهره مند برداری لازم صورتجلسه گردید.

 ٠٨:٥٢ - دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠١٩    /    تعداد نمایش : ٢٧٨
پیوندها

جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی
© tvto-itc.ir . All rights reserved.