""سال جهش تولید""

عناوین مهم

تازه های فنی و حرفه ای
جشنواره مربی پژوهنده


تازه های فنی و حرفه ای


سال نگار 1398

ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

خبر خوان

اخبار
آرشيو اخبار
درمرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت پذیرفت:
تولید بیش از 200 فیلم کوتاه مهارتی در مرکز تربیت مربی با همکاری شبکه آموزش در سال 1399
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، بیش از 200 فیلم کوتاه مهارتی توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با همکاری شبکه آموزش تولید گردید.
 ١٣:١٠ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

در9 ماهه سال جاری؛ درصد از مهارت آموختگان، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی بودند
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از ارائه آموزش های مهارتی به 191 هزار و 491 نفر دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاهی توسط مراکز دولتی و غیر دولتی این سازمان در9 ماهه سال جاری خبر داد .
 ١٠:٣٦ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شهادت حضرت فاطمه الزهرا «س» تسلیت باد.
شهادت حضرت فاطمه الزهرا «س» را به همه ی عاشقان این بزرگوار تسلیت عرض می‌نماییم.
 ١٤:٣٥ - شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری دوره آموزش مربیان حوزه صنعت ساختمان در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، در چارچوب توافقنامه موسسه سکوا، اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دوره آموزش مربیان حوزه صنعت ساختمان در مرکز تربیت مربی برگزار گردید.
 ١٣:٠٨ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در استودیوهای تصویر برداری بخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی مرکز تربیت مربی جهت پخش از شبکه آموزش سیما صورت پذیرفت:
تولید فیلم آموزشی مهارت محور” تعمیر و نگهداری دستگاه تصفیه آب خانگی”
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، در راستای تفاهم نامه مشترک بین مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای و شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، تولید فیلم آموزشی مهارت محور " تعمیر و نگهداری دستگاه تصفیه آب خانگی"در استودیوهای تصویر برداری بخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی مرکز تربیت مربی صورت پذیرفت.
 ١٣:٠٢ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی هوش مصنوعی در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی وحرفه ای، روزیکشنبه پنجم بهمن ماه 1399، وبینار آموزشی هوش مصنوعی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان در دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز تربیت مربی برگزار می گردد .
 ٠٩:٤٣ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی پلاسمای سرد درکشاورزی در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه بیست و چهار دیماه 1399، وبینار آموزشی پلاسمای سرد درکشاورزی توسط دپارتمان کشاورزی و صنایع غذایی مرکز تربیت مربی برگزار می گردد .
 ٠٨:١٣ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در استودیوهای تصویر برداری بخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی مرکز تربیت مربی صورت پذیرفت:
ضبط برنامه های آموزشی مهارت محور و با هدف ترویج نظام آموزش های فنی و حرفه ای کشور با همکاری شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، در راستای تفاهم نامه مشترک بین مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور و شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، ضبط برنامه های آموزشی مهارت محور و با هدف ترویج نظام آموزش های فنی و حرفه ای در استودیوهای تصویر برداری بخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی مرکز تربیت مربی صورت می پذیرد.
 ١٥:٣٣ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری سومین جلسه شورای آموزش و پژوهش مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ، روزچهارشنبه هفدهم دیماه ماه 1399 ، جلسه شورای آموزش و پژوهش با حضور رییس ، معاونین و روسای گروه های آموزش، پژوهشی و واحدهای اداری و پشتیبانی با موضوع بررسی عملکرد فعالیتهای مرکز در 9 ماهه سال جاری و همچنین هم اندیشی در خصوص برنامه 1400 مرکز در سالن بصیرت مرکز تربیت مربی برگزارگردید.
 ١٤:٢٠ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت پذیرفت :
فرآیند مصاحبه استخدامی مربیان حق التدریس تایید شده در کارگروه تبدیل وضعیت استخدامی سازمان
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، مصاحبه تخصصي 66 نفر از مربيان حق التدريس تایید شده در کار گروه تبديل وضعيت استخدامي سازمان از تاريخ ششم لغايت پانزدهم دي ماه 1399، با رعايت پروتکل هاي بهداشتي در مرکز تربيت مربي برگزار گرديد .
 ١٣:٤٦ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
علی اوسط هاشمی: صیانت و تکریم مردم ضامن بقای انقلاب است
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم زمان با هفته گزینش با کارکنان دفتر مرکزی گزینش این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هاشمی در این دیدار با اشاره بر صفت ستارالعیوب بودن خدواند، گفت: بر همه ما و به خصوص کارکنان گزینش واجب است که با نگاه پوشاننده عیوب در مردم بنگریم.
 ٠٧:٤٧ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

در چهارمین مجمع عمومی سازمان آسیایی مهارت تصویب شد؛ عضویت رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان آسیایی مهارت
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، به نقل از معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت، در چهارمین مجمع عمومی سازمان آسیایی مهارت که 15 آذر ماه سال جاری برگزار شد، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران به عضویت رسمی این سازمان درآمد.
 ٠٧:٤٢ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١١:٠٣ - سه شنبه ١٦ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سلسله وبینارهای آموزشی، با بهره گیری از توان تخصصی تیم های مدیریت رشته های نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت، برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مهدی دارایی، مدیر مسابقات ملی و بین المللی مهارت، سازمان با اعلام این خبر افزود: ارتقای سطح کیفی مسابقات ملی مهارت با بهره گیری از توان تخصصی تیم های مدیریت رشته های نوزدهمین دوره های مسابقات ملی مهارت برای بهره برداری مربیان سازمان در رشته های مرتبط از جمله اهداف برگزاری این وبینارها است.
 ٠٨:٠٤ - سه شنبه ١٦ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تولید محتوای الکترونیکی " دوره آموزشی کیف های چرمی بدون دوخت " در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ، از مورخ چهاردهم دیماه 1399، با همکاری گروه هنرهای تجسمی و صنایع دستی در بخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای آغازگردید .
 ١٣:١٣ - دوشنبه ١٥ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پایان ششمین و هفتمین دوره آموزشی تکنسین مکاترونیک ( آکادمی مشترک فستو – مرکز تربیت مربی )
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، ششمین و هفتمین دوره تربیت تکنسین مکاترونیک که بر اساس استاندارد آموزشی آلمان و بطور مشترک توسط مرکز تربیت مربی و شرکت فستو اجرا می شود، در 12 دیماه 1399 با اجرای پروژه نهائی، به ایستگاه پایانی خود رسید .
 ١٤:٤٢ - شنبه ١٣ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سالروز حماسه 9 دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد.
مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد." مقام معظم رهبری
 ٠٩:٠٨ - چهارشنبه ١٠ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

گسترش همکاری با اتاق اصناف در اولویت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است
هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در دیدار با ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران بر اهمیت اصناف به عنوان یکی از ارکان مهم مهارت آموزی در کشور تأکید کرد.
 ٠٨:٤٦ - چهارشنبه ١٠ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی کشاورزی هوشمند در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه دهم دیماه 1399، وبینار آموزشی کشاورزی هوشمند با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه برگزار می گردد .
 ١٧:٤٢ - دوشنبه ٨ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

ما ملت امام حسینیم
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند رشید جهان اسلام که به تاسی از سیدالشهدا (ع) جان خود را در راه اسلام، آزادگی و مقاومت فدا کرد، بانگ بر می‌آورد که «ما ملت امام حسینیم؛ ما حوادث سختی را پشت سر گذاشته ایم».
 ١٠:٣٩ - دوشنبه ٨ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


پیوندها

جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5317400
 بازدید امروز : 2296
 کل بازدید : 13518205
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0/5313
© tvto-itc.ir . All rights reserved.