""سال جهش تولید""

عناوین مهم

تازه های فنی و حرفه ای
جشنواره مربی پژوهنده


تازه های فنی و حرفه ای


سال نگار 1398

ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

خبر خوان

اخبار
آرشيو اخبار

پایان پنجمین دوره " تکنسین مکاترونیک " مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، پنجمین دوره آموزش تکنسین مکاترونیک آکادمی فستو که از تیرماه سال جاری با همکاری شرکت فستو و مرکز تربیت مربی آغاز گردیده بود در بیست و پنجم مهرماه 1399با اجرای پروژه نهائی به پایان رسید.
 ١٣:١٨ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
برگزاری وبینار آموزشی ابررسانا بوسیله متالورژی پودرو کاربردآنها
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه سی ام مهر ماه 1399 ، وبینار آموزشی ابررسانا بوسیله متالورژی پودرو کاربردآنها توسط دپارتمان صنایع جوش و متالوژی درمرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ٠٩:٠٧ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
برگزاری وبینار آموزشی الگوی غذایی سالم ( غذاهای گیاهی )
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه سی ام مهر ماه 1399 ، وبینار آموزشی الگوی غذایی سالم ( غذاهای گیاهی ) با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ١٢:٤٠ - سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
برگزاری وبینار آموزشی کار آفرینی در صنایع غذایی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه بیست و سوم مهر ماه 1399 ، وبینار آموزشی کار آفرینی در صنایع غذایی با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان خوزستان و دپارتمان های کشاورزی ، صنایع غذایی و علوم تربیتی ، کارآفرینی در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ١٢:٥٤ - يکشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
توسط یونیوک صورت می پذیرد:
برگزاری مسابقه عکاسی مهارت برای سال 2020
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ، رضا باجولوند رییس مرکز تربیت مربی با اعلام این خبر افزود : این مرکز عضو شبکه بین‌المللی مراکز تخصصی آموزش فنی و حرفه‌ای (یونیوک) می‌باشد و با این نهاد بین‌المللی تعاملات آموزشی- پژوهشی در حوزه مهارت‌آموزی دارد.
 ٠٩:١٧ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اربعن حسینی تسلیت باد
چیزهایی که درباره اربعین حسینی باید بدانید/ فضایل و ثواب خواندن زیارت اربعین
اربعین حسینی چهلمین روز شهادت امام حسین(ع) که با ۲۰ صفر مصادف است.در این روز زیارت امام حسین(ع‌) مستحب است و این زیارت‌، همانا خواندن زیارت اربعین است که از امام حسن عسکری (ع‌) روایت ‌شده که فرموده اند: مومنان ما پنج علامت دارند: 1)خواندن 51 رکعت نماز در شبانه‌روز 2) خواندن زیارت اربعین 3) به دست کردن انگشتری دردست راست‌4) برآمدن پیشانی از سجده‌5) بلند خواندن بسم الله الرحمن ‌الرحیم در نماز است.
 ١٠:٢٥ - سه شنبه ١٥ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
برگزاری وبینار آموزشی کاربرد داده کاوی در صنعت ویژه مربیان فناوری اطلاعات و کارشناسان صنایع در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه بیست و سوم مهر ماه 1399 ، وبینار آموزشی کاربرد داده کاوی در صنعت با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان مرکزی و گروه آموزشی فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ١٢:٠٦ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین شرکت گروه اقتصادی گلستان و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز دوشنبه چهاردهم مهر ماه 1399، با حضور مدیر عامل شرکت گروه اقتصادی گلستان و رییس مرکز تربیت مربی تفاهم نامه آموزشی- پژوهشی فی مابین مرکز تربیت مربی وشرکت مذکور منعقد گردید.
 ١١:٢٠ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
دوشنبه 14مهر روز جهانی معلم
روز جهانی معلم
پنجم اكتبر هر سال، از سوی یونسکو، نهاد فرهنگی سازمان ملل متحد، روز جهانی معلم نامگذاری شده است. بیش از یکصد کشور جهان، از جمله ایران، در جریان تصمیم گیری برای نامگذاری روزجهاني معلم حضور داشته و هدف از آن توجه بیشتر نسبت به وضعیت معاش معلمان و کیفیت تدریس شود.
 ١٢:٣٣ - يکشنبه ١٣ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شروع فصل دوم ضبط برنامه های مهارتی کوتاه مدت با مشارکت شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، پس از پایان فصل اول برنامه «راهش اینه»، سری جدید این برنامه با هدف استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و توانایی های مهارتی و آموزشی در سطح کشور با رویکرد ایجاد فرهنگ نهضت ، هر ایرانی یک مهارت و ایجاد امید و انگیزه برای کسب انواع مهارت ها در جامعه بویژه جوانان کشور و همچنین آگاهی بخشی خانواده ها از خدمات و ظرفیت های آموزشی فنی حرفه ای در کشور ازتاریخ 7/7/99 با همکاری گروه تولید محتوای الکترونیکی و گروه های آموزشی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای و شبکه آموزش صدا و سیما شروع گردید. برنامه های تولید شده از برنامه تلویزیونی «راهش اینه» کاری از گروه مهارت‌های عمومی در ایام هفته روی آنتن شبکه آموزش می‌رود.
 ١٠:٢٣ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
برگزاری وبینار آموزشی کیفیت توان در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز یکشنبه بیستم مهر ماه 1399 ، وبینار آموزشی کیفیت توان توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ١٢:٠١ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری دومین جلسه شورای آموزش و پژوهش مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ، روزچهارشنبه مورخ دوم مهر ماه 1399 ، دومین جلسه شورای آموزش و پژوهش با حضور رییس ، معاونین و روسای گروه های آموزش ،پژوهشی و واحدهای اداری و پشتیبانی در سالن بصیرت مرکز تربیت مربی برگزارگردید.
 ١٣:٣٠ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بازدید مسئولان، مدیران اجرایی،کارشناسان و مشاوران رسمی مرکز وکلا قوه قضائیه استان البرز از مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، روز سه شنبه مورخ یکم مهرماه 1399 حسین پور معاون آموزش به همراه مدیران اجرایی، کارشناسان و مشاوران رسمی مرکز وکلا قوه قضائیه استان البرز در معیت علیمردانی معاون فنی و آموزشی، کریمی معاون پژوهش و برنامه ریزی و ورمزیار معاون اداری و پشتیبانی مرکز از مرکز تربیت مربی بازدید بعمل آوردند.
 ١١:٠٩ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
ضبط و پخش برنامه های آموزشی مهارت محور به صورت زنده توسط شبکه آموزش سیما
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، در راستای تفاهم نامه مشترک بین مرکز تربیت مربی و شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران، ضبط و پخش برنامه های آموزشی مهارت محور به صورت زنده توسط شبکه آموزش سیما در حال انجام است.
 ١٤:٠٩ - سه شنبه ١ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با هدف تقویت نگرش کارآفرینانه و توانمندسازی دانش آموزان صورت پذیرفت:
انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای و دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز دوشنبه مورخ سی و یکم شهریورماه 1399 تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز تربیت مربی و پژوهش¬های فنی و حرفه¬ای ودفتر توسعه کارآفرینی وبهره وری نیروی کار با امضا رحیم سرهنگی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رضا باجولوند رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای در محل وزارتخانه مطبوع منعقد گردید.
 ١١:٥٥ - سه شنبه ١ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان آموزش و پرورش استثنایی با سازمان فنی و حرفه ای کشور
با حضور دکتر سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی و علی اوسط هاشمی معاون وزیر کار و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان به امضاء رسید.
 ٠٧:٥٣ - دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
برگزاری وبینار آموزشی تحول فردی در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روز چهارشنبه دوم مهر ماه 1399 ، وبینار آموزشی تحول فردی توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ١٣:٠٩ - يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اعزام تیم پزشکی از ستاد سازمان به منظور چک آپ همکاران مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، روزشنبه مورخ بیست ونهم شهریور ماه 1399 ،تیم پزشکی اعزامی از سوی ستاد سازمان جهت چک اپ همکاران اقدام به خون گیری نمودند.
 ٠٩:٣٩ - يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پیام تبریک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
31 شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامیمان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.
 ٠٨:٥١ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

وبینار آموزشی دانستنی های حقوقی برای مدیران (ویژه مدیران و سرپرستان آموزشی) در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، در روزچهارشنبه مورخ بیست وششم شهریور ماه 1399 از ساعت 9 الی 11، وبینار آموزشی دانستنی های حقوقی برای مدیران (ویژه مدیران و سرپرستان آموزشی) در مرکز تربیت مربی برگزار می گردد.
 ١٣:٥٦ - دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


پیوندها

جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5244915
 بازدید امروز : 127
 کل بازدید : 13300019
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/5198
© tvto-itc.ir . All rights reserved.