سال ۱۴۰۱ ، سال «تولید؛ دانش بنيان، اشتغال آفرين»
مرداد98نتایج بازآموزی
 
نام خانوادگی نام نام پدر شماره شناسنامه استاندارد کد استاندارد نمره تئوری نمره عملی مربی استان دوره آزمونی نتیجه ملاحظات
کریم زاده مجتبی غلامعباس 8 آئین نامه ایمنی جوشکاری و برشکاری گرم WE-085 96 91 کرمان 1398/05/02 قبول  
رفعتی نصرت آبادی افسانه اسماعیل 186 سازنده کاکتوس های فانتزی با خمیر چینی SE-337 _ 95 کرمان 1398/05/02 قبول  
دوراندیش فهیمه محمدابراهیم 39407 سازنده کاکتوس های فانتزی با خمیر چینی SE-337 _ 95 کرمان 1398/05/02 قبول  
شیبانی فرشاد محمدرضا 3060374503 سیستم های کنترل دیزل ژنراتور PE-229 94/60 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
برزکار سجاد اسماعیل 3120233021 سیستم های کنترل دیزل ژنراتور PE-229 89/20 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
آذرسینا امین عباس 3060286213 شناخت آسانسور و پله برقی PE-208/2 غ _ کرمان 1398/05/02 مردود غیبت بیش ازده درصد
فتحی زاده سجاد احمد 3120228702 شناخت آسانسور و پله برقی PE-208/2 96 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
شیخی مرتضی حسین 262 علم مواد(غیرحضوری-مجازی) MA-018/1 85 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
فتاحی امین محمود 1070 علم مواد(غیرحضوری-مجازی) MA-018/1 90 _ کرمان 1398/05/02 قبول  
صفری فریبا یداله 55 ILLUSTRATOR IT-650 95 90 کرمان 1398/05/09 قبول  
بیک زاد مسعود محمد 162 آشنایی با اصول و عملکرد سیستم های حفاظت و امنیت الکترونیک(غیر حضوری- مجازی) EL-806/3 96 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
پورگلزاری مهدی علی 257 آشنایی با اصول و عملکرد سیستم های حفاظت و امنیت الکترونیک(غیر حضوری- مجازی) EL-806/3 80 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
حسن شاهی راویز حسن غضنفر 7 آشنایی با اصول و عملکرد سیستم های حفاظت و امنیت الکترونیک(غیر حضوری- مجازی) EL-806/3 92 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
فتحی زاده سجاد احمد 3120228702 آشنایی با اصول و عملکرد سیستم های حفاظت و امنیت الکترونیک(غیر حضوری- مجازی) EL-806/3 80 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
اسدیار اکرم سیدحسین 986 آموزش نرم افزار Cad Earth (غیر حضوری- مجازی) UB-450 _ غ کرمان 1398/05/09 مردود غیبت بیش ازده درصد
تیموری فر محسن علیرضا 7 ابزارشناسی تخصصی(غیرحضوری-مجازی) MA-123/1 90 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
رنجبر مجید احمد 283 ابزارشناسی تخصصی(غیرحضوری-مجازی) MA-123/1 85 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
شیخی مرتضی حسین 262 ابزارشناسی تخصصی(غیرحضوری-مجازی) MA-123/1 90 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
فتاحی امین محمود 1070 ابزارشناسی تخصصی(غیرحضوری-مجازی) MA-123/1 80 _ کرمان 1398/05/09 قبول  
فرهمند پژمان منوچهر 6866 پکیج شوفاژ دیواری تخصصی شرکت بوتان IN-192 57/10 80 کرمان 1398/05/09 مردود  
خواجه حسنی رابری نجمه پرویز 3193 تزئینات داخلی و چیدمان منازل (غیر حضوری ) WO-564 100 _ کرمان  1398/05/09 قبول  
محدثی زرندی مهدیه احمد 975 تزئینات داخلی و چیدمان منازل (غیر حضوری ) WO-564 96/70 _ کرمان  1398/05/09 قبول  
امیری عباس نصرت اله 15 تست التراسونیک جوش های سازه های فلزی طبق استاندارد (AWS-D1.1) WE-083 85 85 کرمان 1398/05/09 قبول  
کشاورزی بایکی ابوالقاسم عباس 188 تست التراسونیک جوش های سازه های فلزی طبق استاندارد (AWS-D1.1) WE-083 100 98 کرمان 1398/05/09 قبول  
حسینی نسب مصطفی عباس 2035 حفاظت از محیط زیست عمومی HS-003 93/30 85 کرمان 1398/05/09 قبول  
زیدآبادی مجید حسین 95 حفاظت از محیط زیست عمومی HS-003 83/30 93 کرمان 1398/05/09 قبول  
مکی آبادی نرگس علیرضا 656 حفاظت از محیط زیست عمومی HS-003 100 100 کرمان 1398/05/09 قبول  
گروهی ساردو ارسلان قاسم 593 الکترونیک خودرو(مجازی-غیرحضوری) AT-659 غ _ کرمان 1398/05/16 مردود غیبت بیش ازده درصد
پورگلزاری مهدی علی 257 بررسی نرم افزارهای تعمیر و مدیریت موبایل و تبلت (غیرحضوری) EL-212/33 غ _ کرمان 1398/05/16 مردود غیبت بیش ازده درصد
سعید سیدحسین سید علی اکبر 96 جوشکاری با قوس الکتریکی دستی بر روی فولاد کربنی ساده (Module E3-1 ) WE-002 _ 93 کرمان 1398/05/16 قبول  
عامری علی جمال 81 جوشکاری با قوس الکتریکی دستی بر روی فولاد کربنی ساده (Module E3-1 ) WE-002 _ 85 کرمان 1398/05/16 قبول  
رسولی نژاد سیدحسین سید محمدتقی 3060335753 حفاظت الکتریکی شبکه های توزیع فشار متوسط PE-030 90 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
مهدی زاده سید مجید سید حسین جان 6 حفاظت الکتریکی شبکه های توزیع فشار متوسط PE-030 95 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
عاقلی گوکی معصومه غلامحسین 422 روانشناسی عمومی PD-128 100 96 کرمان 1398/05/16 قبول  
شیبانی بتول امیدعلی 163 روشهای ارائه مطلب AV-204 _ 85 کرمان 1398/05/16 قبول  
خطایی زاده ساسان ماشااله 3210034613 سوخت رسانی انژکتوری تخصصی پیشرفته AT-308 95 81 کرمان  1398/05/16 قبول  
درویشی دیوانمراد جاسم یحیی 786 سیستم اعلام حریق PE-205 88/90 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
قاسمیان فرد علی ذبیح اله 1358 سیستم اعلام حریق PE-205 100 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
امیری فرشته السادات سید حمیرا 710 عروسک دوزی SE-343 _ 96 کرمان 1398/05/16 قبول  
حسنی خورسندی مهدی محمد 58 مدیر فنی مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین ( مقدماتی) AT-610 73/30 96 کرمان 1398/05/16 قبول  
پیلتن پژمان پرویز 2686 مدیر فنی مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین ( مقدماتی) AT-610 80 96 کرمان 1398/05/16 قبول  
زارع زاده نوروزی مینا بهرام 16 مدیریت ابزار واطلاعات سازمانی(مجازی-غیرحضوری) IT-23 96 _ کرمان 1398/05/16 قبول  
خواجوئی کوکی ملیحه حسین 3180009837 مدیریت آموزشی PD-130 92 95 کرمان 1398/05/16 قبول  
شفیعی اپورداری نجمه محمد 117 Subtraction Cutting(برش معکوس) SE-342 _ 90 کرمان 1398/05/30 قبول  
زیدآبادی مجید حسین 95 پکیج یونیت پشت بامی تهویه مطبوع (روف تاپ) IN-206 66/70 85 کرمان 1398/05/30 مردود  
ایزدی اسماعیل احمد 423 خانه هوشمند بر اساس پروتکل KNX(مقدماتی) PE-225 _ 90 کرمان 1398/05/30 قبول  
بهرامی راد مجتبی مرتضی 846 خراطی WO-506 _ 94 کرمان 1398/05/30 قبول  
حسیبی ملیحه محمد 211 خراطی WO-506 _ 93 کرمان 1398/05/30 قبول  
جاویدان نفیسه عباس 579 داروهای گیاهی FO-206 90 93 کرمان 1398/05/30 قبول  
خواجه حسنی نجمه پرویز 3193 داروهای گیاهی FO-206 93/30 92 کرمان 1398/05/30 قبول  
جعفری نادیا نوید 512 دولت الکترونیکی(غیرحضوری-مجازی) IT-10 95 _ کرمان 1398/05/30 قبول  
رفعتی نصرت آبادی افسانه اسماعیل 186 طراحی و چاپ مهر قلمکار SE-256 _ 93 کرمان 1398/05/30 قبول  
سلاجقه فاطمه دادعلی 85 طراحی و چاپ مهر قلمکار SE-256 _ 92 کرمان 1398/05/30 قبول  
شریف زاده سهیلا ذبیح اله 6826 طراحی و چاپ مهر قلمکار SE-256 _ 94 کرمان 1398/05/30 قبول  
کیان فرد هوشنگ خوبیار 282 لحیم کاری سخت نقره(Brazing) روی لوله های مسی IN-207 _ 92 کرمان 1398/05/30 قبول  
شیخ اسدی محمدعلی علی داد 246 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 95 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
مستقیمی محمد غلامحسین 16544 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 97 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
نژادآریا امین داوود 832 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 91 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
گوری حسین محمد 430 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 89 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
بهرام نژاد فرانک احمد 2502 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 98 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
دادگستر فاطمه سهراب 9 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 91 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
سیستانی رضوان حسن 439 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 92 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
نصیری مهدی رضا 1292 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 89 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
عرب پور داهوئی بتول حسین 473 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 89 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
کمال الدینی امین رمضان 5030 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 98 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
رفعتی نصرت آبادی افسانه اسماعیل 186 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 92 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
سلاجقه فاطمه دادعلی 85 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 91 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
موسایی سیمیندخت قنبر 529 آزمایشگاه زبان انگلیسی B-1 FL-000/2 90 _ کرمان 1398/03/23 قبول اجرا در استان
مکی آبادی نرگس علیرضا 656 کار آفرینی مقدماتی PD-206 97 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
جعفری نادیا نوید 512 کار آفرینی مقدماتی PD-206 93 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
امامی پور احسان محمد 83 کار آفرینی مقدماتی PD-206 97 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
خواجوئی گوکی ملیحه حسین 3180009837 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 91 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
عاقلی گوکی معصومه غلامحسین 422 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
مهدیزاد هدا علی اکبر 5900 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 93 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
حاجی زاده زهرا عین اله 3593 کار آفرینی مقدماتی PD-206 97 89 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
شریف زاده سهیلا ذبیح اله 6826 کار آفرینی مقدماتی PD-206 90 88 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
محدثی زرندی مهدیه احمد 975 کار آفرینی مقدماتی PD-206 90 96 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
فرامرز پور درینی عصمت داود 20066 کار آفرینی مقدماتی PD-206 77 96 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
خراسانی زهره غلام رضا 1041 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 94 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
سمیعی سیدعلی سیدحسین 202 کار آفرینی مقدماتی PD-206 90 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
فرازمند فرید غلامحسین 363 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
سعید سیدحسین سیدعلی اکبر 96 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 94 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
آژیر یاسر حسین 3180001577 کار آفرینی مقدماتی PD-206 73 88 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
حسیبی ملیحه محمد 211 کار آفرینی مقدماتی PD-206 77 96 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
کیانی شیما احمدحسین 1593 کار آفرینی مقدماتی PD-206 100 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
متحدین راضیه ماشااله 599 کار آفرینی مقدماتی PD-206 100 85 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
بهرام نژاد فرانک احمد 2502 کار آفرینی مقدماتی PD-206 90 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
عباس زاده مدیحا عباس 2522 کار آفرینی مقدماتی PD-206 100 95 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
فرهمند پژمان منوچهر 6866 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 92 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
میرزایی عباس قنبر 20 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 87 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
صباغ لاله امان اله 1056 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 87 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
خضری نژاد نصرت عباس 822 کار آفرینی مقدماتی PD-206 77 94 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
حاج ملک محبوبه علی اکبر 976 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 84 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
سلمانی زاده محمدسعید علی 482 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 95 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
محمدی لله لو مهدی سرخای 184 کار آفرینی مقدماتی PD-206 83 94 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
مددی ماهانی محبوبه غلامحسین 1998 کار آفرینی مقدماتی PD-206 70 88 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
حاج غنی نجمه علی 74 کار آفرینی مقدماتی PD-206 87 90 کرمان 1398/05/02 قبول اجرا در استان
شفیعی اپورداری نجمه محمد 117 کار آفرینی مقدماتی PD-206 67 91 کرمان 1398/05/02 مردود اجرا در استان
امانی زارین محمد هادی ابراهیم 5360029064 رندرگیری در نرم افزار اسکچ آپ(غیرحضوری- مجازی) UB-443 _ غ کرمان 1398/05/30 مردود  
زین الدینی میمند مهدیه قربانعلی 2294 رندرگیری در نرم افزار اسکچ آپ(غیرحضوری- مجازی) UB-443 _ 85 کرمان 1398/05/30 قبول  
© tvto-itc.ir . All rights reserved.