سال ۱۴۰۰ ، سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»

عناوین مهم

تازه های فنی و حرفه ای


ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

خبر خوان

اخبار
آرشيو اخبار

تقدیر و تشکر از جمعی از پرسنل ساعی و پرتلاش مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، از 15 نفر از همکاران ساعی و پرتلاش مرکز تربیت مربی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 ٠٨:٣٦ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

فقدان نیروی کار ماهر پاشنه آشیل اشتغال/قطار مهارت آموزی سرعت می‌گیرد
با توجه به انتصاب غلامحسین حسینی نیا از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سمت ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، خبرگزاری فارس، گزارشی را مبنی بر ضرورت سیاستگذاری و برنامه ریزی هدفمند و مدون در راستای برنامه های تحولی و رویکردهای نوین در حوزه مهارت آموزی منتشر کرد.
 ١٤:٠١ - شنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: تمام سرمایه های انسانی سازمان و منابع موجود را در مسیر تحقق وعده های دولت بسیج می کنیم
غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نخستین نشست با معاونان و تعدادی از مسئولان سازمان گفت: با بسیج سرمایه عظیم نیروی انسانی سازمان و بهره گیری از منابع ارزشمند موجود، تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم در راستای تحقق وعده های دولت به کار می‌گیریم.
 ٠٩:٣٧ - شنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد
با حکم حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامحسین حسینی نیا به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد .
 ٠٨:١٧ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور :
اجرای طرح ملی آموزش زبان انگلیسی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، فراخوان طرح ملی آموزش زبان انگلیسی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ازهفته دوم اردیبهشت سال 1400 توسط مرکز تربیت مربی آغاز شده و مراحل مختلف آن در حال انجام است.
 ١٣:١٥ - شنبه ١٣ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینارآموزشی تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار ispring suite
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، روز چهارشنبه هفدهم شهریور ماه 1400 ، وبینار آموزشی تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار ispring suite توسط گروه تولید محتوای الکترونیکی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ١١:٥٠ - چهارشنبه ١٠ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در راستای آگاهی سازی از وضعیت سلامت کارکنان و خانواده آنان صورت پذیرفت:
حضور پزشک معتمد در مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، در راستای آگاهی سازی از وضعیت سلامت کارکنان و خانواده آنان و ارتقاء سلامت با هدف سلامت، نشاط، مهارت و تعالی سازمانی نیروی ارزشمند انسانی، پزشک معتمد در مرکز تربیت مربی حضور یافت.
 ١١:٣٠ - سه شنبه ٩ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با پیگیری بعمل آمده از سوی مرکز تربیت مربی با معاونت بهداشت و درمان استان البرز:
تزریق واکسن کووید 19 پرسنل مرکز تربیت مربی آغاز گردید
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، با پیگیری بعمل آمده از سوی مرکز تربیت مربی با معاونت بهداشت و درمان استان البرز، تزریق واکسن کووید 19 پرسنل مرکز تربیت مربی از امروز پنجشنبه مورخ چهارم شهریورماه 1400آغاز گردید.
 ١٥:٥٠ - پنج شنبه ٤ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینارآموزشی آشنایی با قابلیت های نرم افزار MYSIWYG Web Builder
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، روز چهارشنبه دهم شهریور ماه 1400 ، وبینار آموزشی آشنایی با قابلیت های نرم افزار MYSIWYG Web Builder توسط گروه آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی برگزار می گردد.
 ١٢:٥٤ - چهارشنبه ٣ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پیام تبریک علی اوسط هاشمی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند پیام تبریکی صادر کرد.
 ١٣:١٨ - سه شنبه ٢ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه های روشن، رجایی و باهنر گرامی باد.
دوم تا هشتم شهریورماه که در تقویم ایران اسلامی مزین به نام دولت گشته است، یادآور تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر و نمادی است ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی.
 ٠٨:٣٥ - سه شنبه ٢ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

فرا رسیدن ماه محرم ، به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا و تمام شیعیان جهان به ویژه مردم شریف ایران تسلیت باد.
بِسمِ الله الرَّحمن الرَّحیم اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللهِ وَعَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ باز این چه شورش است که در خلق عالم است ، باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است
 ٠٧:٤٠ - سه شنبه ١٩ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای صورت می پذیرد:
تمدید زمان ثبت نام جشنواره ملی و اولین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه مهارت‌آموزی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، به منظور ترویج فرهنگ مهارت آموزی، تقویت جایگاه فیلم کوتاه مهارت آموزی درآموزش های فنی و حرفه ای، ترغیب مربیان و فراگیران آموزش های مهارتی به استفاده از فناوری های نوین آموزشی و ایجاد پایگاه منابع الکترونیکی با مشارکت شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام، مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای دومین جشنواره ملی و اولین جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه مهارتی را برگزار می کند.
 ١١:٠٦ - دوشنبه ١٨ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری اولین دوره تعمیر و نگهداری دوچرخه در مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، اولین دوره تعمیر و نگهداری دوچرخه در مرکز تربیت مربی برگزار گردید.
 ١٢:٥٠ - يکشنبه ١٧ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینارآموزشی هوش مصنوعی و کاربرد های آن در پیشرفت تکنولوژی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، روز چهارشنبه بیستم مرداد ماه 1400 ، وبینار آموزشی هوش مصنوعی و کاربرد های آن در پیشرفت تکنولوژی توسط گروه آموزش الکترونیک ، کنترل و انرژی های تجدید پذیردر مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.
 ١٢:٢٦ - شنبه ١٦ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اعلام نفرات اول تا سوم شرکت کننده در رشته لوله کشی و اجرایی سیستم‌های گرمایشی نوزدهمین مسابقات ملی مهارت
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، نفرات اول تا سوم شرکت کننده در رشته لوله کشی و اجرایی سیستم‌های گرمایشی نوزدهمین مسابقات ملی مهارت، ۱۰ مردادماه اعلام شدند .
 ٠٨:٣٤ - دوشنبه ١١ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

عکس نگار نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت
عکس نگار نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته لوله کشی و اجرای سیستم های گرمایشی در مرکز تربیت مربی
 ١٣:٤٧ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی شناخت نقوش قالی و قالیچه های عشایری ایران در مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، روزچهارشنبه بیستم مرداد ماه 1400 ، وبینار آموزشی شناخت نقوش قالی و قالیچه های عشایری ایران توسط دپارتمان فناوری مد ، لباس و صنایع پوشاک مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشوربرگزار می گردد.
 ١٣:٤٠ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری وبینار آموزشی کاربرد رنگهای طبیعی و شیمیایی و عوارض هر یک در صنعت فرش در مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، روزچهارشنبه سیزدهم مرداد ماه 1400 ، وبینار آموزشی کاربرد رنگهای طبیعی و شیمیایی و عوارض هر یک در صنعت فرش توسط دپارتمان صنایع دستی و هنر های سنتی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشوربرگزار می گردد.
 ١٣:٣٥ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بازدید معاون وزیر و ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از سایت نوزدهمین مسابقات ملی مهارت در مرکز تربیت مربی
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور روز یکشنبه مورخ دهم مردادماه 1400 علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از سایت نوزدهمین مسابقات ملی مهارت در مرکز تربیت مربی بازدید بعمل آورد.
 ١٢:٤٣ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


پیوندها

 


جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5520500
 بازدید امروز : 3568
 کل بازدید : 14131948
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/5313
© tvto-itc.ir . All rights reserved.