سال ۱۴۰۱ ، سال «تولید؛ دانش بنيان، اشتغال آفرين»

عناوین مهم

تازه های فنی و حرفه ای


ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

خبر خوان

اخبار
اخبار > نشست مشترک رییس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد با مسئولین مرکز تربیت مربی


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک رییس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد با مسئولین مرکز تربیت مربی

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور ، روز سه شنبه بیستم اردیبهشت ماه 1401، نشست مشترک رییس کانون انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه آزاد با مسئولین مرکز تربیت مربی برگزار گردید .

در ابتدای این نشست رضا باجولوند رئیس مرکز تربیت مربی به برنامه تحولی مرکز اشاره داشت وایشان با بیان این مطلب که استفاده از ظرفیت ها ی شرکای اجتماعی در توسعه مهارت آموزی در دستورکار این مرکز می باشد.

رضا باجولوند افزود : این مرکز با درنظر گرفتن پیشینه تجارب آموزشگاه های آزاد نسبت به ارائه خدمات آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان یکی از بزرگترین شرکای فعال بخش خصوصی در توسعه مهارت آموزی، در نظر است از این ظرفیت های متقابل نسبت به ایجاد و تقویت دپارتمان های تخصصی اقدام لازم به عمل آید.

ایشان همچنین افزود: در رویکرد جدید آموزش های مقدماتی و میانی تربیت مربیان توسط ادارات کل و بخش های خصوصی ارائه خواهد شد و مرکز تربیت مربی ماموریت آموزش تربیت مربیان در رشته های نوین و متناسب با نیاز آینده بازار کار را بر عهده دارد. همچنین در این نتشست ایشان نسبت به تشریح برنامه های مرکز  از جمله؛  موضوع  رتبه بندی مربیان ، کاربینی مربیان از صنایع و صنوف ، ظرفیت های بین المللی مرکز ، برنامه مدیریت تعالی و شناسایی استادکاران و مربیان کشور و سایر برنامه های جدید مرکز برای حاضرین در این جلسه پرداختند.

 سید اشرفی رئیس کانون  انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد ، ضمن تقدیر و تشکر از فرصت ایجاد شده برای تعامل هرچه بیشتر بخش خصوصی با مرکز تربیت مربی، ایشان به تغییرات پیش بینی شده در حوزه کانون کشوری از جمله؛ ایجاد کمیته های چهار گانه در بخش آموزش ، پژوهش ، برنامه و بودجه و حقوقی پرداختند که تصمیم داریم با برنامه ها و رویکردهای جدید همسو با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نسبت به ساماندهی و برنامه تحولی در بخش خصوصی نگاه ویژه ای داشته باشیم .

 سید اشرفی ، ضمن استقبال از همکاری مشترک افزود: این کانون آمادگی تامین تجهیزات ، مربیان  و کلیه امکانات آموزشی  نسبت به راه اندازی 15 دپارتمان آموزشی همسو با برنامه های تحولی مرکز مورد اشاره نمود.

در ادامه جلسه معاونین مرکز تربیت مربی از ظرفیت های جدید، فرصت های پیش و رو و آتی مورد نیاز سازمان برای همکاری مشترک با کانون انجمن صنفی پرداختند.

در انتهای این برنامه تیم حاضر از کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد از کارگاه  تکنو لوژی آموزشی سمعی و بصری بازدید به عمل آورده و از ظرفیت های این بخش در تولید محتوی الکترونیکی و فرایندهای آن و سایر ظرفیت های مرکز بازدید داشتند.


 


١٠:٣٩ - چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٠١    /    تعداد نمایش : ٦٩
پیوندها

 

سامانه آموزش مربیان (ســـــــام)

 


جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

اوقات شرعی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1662855
 بازدید امروز : 326
 کل بازدید : 14876958
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/5625
© tvto-itc.ir . All rights reserved.