سال ۱۴۰۱ ، سال «تولید؛ دانش بنيان، اشتغال آفرين»

عناوین مهم

پیوندها

 

سامانه آموزش مربیان (ســـــــام)

 


منتخب

https://www.president.ir

https://www.mcls.gov.ir

http://irantvto.espritportal.com

http://tv7.ir

https://isti.ir

https://setadiran.ir/setad/cms

 


خبر خوان

اخبار

نظرسنجی
نظر شما در ارتباط با آموزش مجازی چیست؟

بسیار خوب است به این شکل ادامه پیدا کند
با ایجاد تغییرات امکان استفاده بهتر وجود خواهد داشت
آموزش های حضوری بهتر است


جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1767208
 بازدید امروز : 1332
 کل بازدید : 15307059
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2969
 • سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهارت آموزی توسط مرکز تربیت مربی
  به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی وپژوهش های فنی و حرفه ای کشور (ITC)، به منظور ارتقای فرهنگ مهارت آموزی ، توسعه فعالیت های پژوهشی مربیان و انتشار تجربه های موفق و دسترسی آسان به آموزش های فنی و حرفه ای ، سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهارت آموزی مطابق جدول زمان بندی در سال جاری برگزار می گردد.

 • پروژه مشترک ایران و کره با عنوان "به روز رسانی مرکز ملی تربیت مربی" جلسه ای با حضور نماینده دفتر یونسکو – یونیوک و گروه کارشناسان آژانس همکاریهای بین المللی کره (کوئیکا) در مرکز ملی مرکز تربیت مربی
  به گزارش روابط عمومی مرکزملی تربیت مربی،روزیکشنبه مورخ ششم آذر ماه 1401 ،پروژه مشترک ایران و کره با عنوان"به روز رسانی مرکز ملی تربیت مربی" نشستی با حضور نماینده دفتر یونسکو – یونیوک و گروه کارشناسان آژانس همکاریهای بین المللی کره (کوئیکا) در سالن کنفرانس ریاست مرکزبرگزارگردید.

 • برگزاری دوره تربیت مدرس آیلتس IELTS TTC به صورت آنلاین با همکاری مرکز زبان استرالیا
  به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور ،شروع دوره تربیت مدرس آیلتس IELTS TTC از مورخ سوم آذر ماه 1401- ساعت 9 صبح ، که با همکاری مرکز تربیت مربی و زبان استرالیا به صورت آنلاین توسط مدرسین ایرانی و خارجی برگزار می گردد.

 • معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با سفیر کره جنوبی، احیای دیپلماسی مهارت را ضرورتی، انکارناپذیر در توسعه مهارت آموزی منابع انسانی در مسیر شکوفایی اقتصادی عنوان کرد
  به گزارش روابط عمومی مرکز ملی تربیت مربی به نقل از روابط عمومی سازمان، «غلامحسین حسینی نیا»، با بیان اینکه در آستانه شصت سالگی، آغاز روابط دیپلماتیک بین ایران و کره جنوبی هستیم، اظهار داشت: روابط فرهنگی ایران با کره جنوبی به چندین قرن پیش بر می گردد و این رابطه دیرینه، یک میراث ارزشمند برای هر دو کشور است.


ضبط و تولید محتوای الکترونیکی"دوره آموزشی PLC-1500 "در مرکزملی تربیت مربی وپژهش های فنی وحرفه ای
به گزارش مرکز ملی تربیت مربی(NITC)،یکی از اساسی ترین دغدغه هادرامرآموزش الکترونیکی،تولید و مدیریت محتوای آموزشی متناسب با خصوصیات اجتماعی،روانشناختی و تربیتی فراگیران و چگونگی ارائه مطالب آموزشی باكیفیت بالا،به روز و قابلیت تجدید آنها است.
 ٠٩:١٢ - سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری دومین همایش ملی طلایه داران (به مناسبت روز ملی خیاط) درمرکزملی تربیت مربی وپژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی تربیت مربی(NITC)،همایش آموزشی فرهنگی طلایه داران بارویکردآموزش سبک زندگی کارآفرینانه،کوچینگ کسب و کار(توسعه فردی)درمرکزملی تربیت مربی برگزار می گردد.
 ١٣:٣٢ - يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
احیای دیپلماسی مهارت؛ ضرورتی انکار ناپذیر در توسعه مهارت آموزی منابع انسانی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با سفیر کره جنوبی، احیای دیپلماسی مهارت را ضرورتی، انکارناپذیر در توسعه مهارت آموزی منابع انسانی در مسیر شکوفایی اقتصادی عنوان کرد
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی تربیت مربی به نقل از روابط عمومی سازمان، «غلامحسین حسینی نیا»، با بیان اینکه در آستانه شصت سالگی، آغاز روابط دیپلماتیک بین ایران و کره جنوبی هستیم، اظهار داشت: روابط فرهنگی ایران با کره جنوبی به چندین قرن پیش بر می گردد و این رابطه دیرینه، یک میراث ارزشمند برای هر دو کشور است.
 ١٢:٢٦ - يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

ضبط و تولید محتوای الکترونیکی"نرم افزار ایندیزاین"در مرکزملی تربیت مربی وپژوهش های فنی وحرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی تربیت مربی (NITC)،در راستای اجرای تولید محتوای الکترونیکی که یکی از بنیان های اساسی سیستم های آموزشی نوین می باشد،مراحل ضبط و تولید محتواهای آموزشی"نرم افزار ایندیزاین"از تاریخ پنجم آذرماه1401،در بخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی شروع گردیده است.
 ٠٩:٥٩ - يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

ضبط و تولید محتوای الکترونیکی" نرم افزار انیمیشن سازی موهو" در مرکز ملی تربیت مربی وپژوهش های فنی و حرفه ای
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی تربیت مربی(NITC)،در راستای اجرای تولید محتوای الکترونیکی که یکی از بنیان های اساسی سیستم های آموزشی نوین می باشد، مراحل ضبط و تولید محتوای آموزشی"نرم افزار انیمیشن سازی موهو" از تاریخ پنجم آذرماه1401،دربخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی شروع گردیده است.
 ٠٩:١٦ - يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
عملیاتی شدن طرح‌های «هر دانش‌آموز، یک هنر» و «هر دانش‌آموز، یک مهارت»
وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نمایندگان تشکل‌های دانش‌آموزی، از عملیاتی شدن دو طرح «هر دانش‌آموز، یک هنر» و «هر دانش‌آموز، یک مهارت» خبر داد.
یوسف نوری در جریان سفر خود به استان یزد در دیدار با شماری از دانش‌آموزان این استان با اشاره به برنامه‌ریزی برای اجرای دو طرح «هر دانش‌آموز، یک هنر» و «هر دانش‌آموز، یک مهارت»، گفت: بر اساس سند تحول بنیادین، ۱۰ تا ۲۰ درصد ساعات درسی دانش‌آموزان باید خارج از مدرسه باشد که در صورت اجرا، آموزش و پرورش از حالت بسته و خشک خارج می‌شود.
 ١٢:٣١ - شنبه ١٢ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تدوین طرح اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور،در مجلس شورای اسلامی پیرو نشست‌های متعدد با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
به گزارش ایرنا از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا» با اشاره به آخرین نشست مشترک با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مرکز تخصصی فناوری خودرو ۹ دی، بیان داشت: اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، پیرو تأکید اعضای کمیسیون مبنی بر ضرورت تدوین اساسنامه و درنظرگرفتن نظرات خبرگان و صاحب‌نظران، تدوین شد.
 ١٣:٥٥ - چهارشنبه ٩ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اطلاعیه ها

جشنواره ها و همایش ها


ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

اوقات شرعی

تصویر هفته

 

 

 


نقشه گوگل
© tvto-itc.ir. All rights reserved.